Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 04.10.2017 19:20:34 

Zopár slov..

Ako s nami sviečka komunikuje a čo nám chce povedať...

Plameň – dym: hovorí okrem iného aj o tom, že Ti čistíme a pálime staré nánosy „aj“ z inkarnačných životov. Čím viac čistení duše, mazanie minulosti, najmä z minulých životov máš za sebou cez rôzne techniky, tým menej dymím. To však neznamená, že nezanechám za sebou stopy hoc aj málo viditeľné. Dúfam, že mi to odpustíš ale jemný popol tu prenechávam pre Teba aby si takto symbolicky priložil ruku k nášmu dielu. Milujeme Ťa a sme stále s Tebou aj vo chvíľach keď si presvedčený/á, že si to nezaslúžiš. My neposudzujeme a nerozlišujeme,  jednoducho milujeme, pretože sme bytosti Svetelnej Lásky. Objímame Ťa.


Iskrenie: toto iskrenie môže aj nemusí byť s prevádzané farebnými efektmi. Je to znamenie, že sa niekto úmorne snaží brániť nám v práci. Prosím zapáľ archanjela Michaela alebo El Moriju. Potrebujeme pomoc. Ak ju práve nemáš, tvoja krátka modlitba hoc aj vlastnými slovami nám pomôže v práci. Napriek všetkému, dôveruj nám, zvládneme to. Lebo Svetlo je Láska a Láska vždy víťazí.
Mihotaním ťa vyzývam k silnejšej spolupráci k danej téme alebo utíšeniu tvojej mysle v momentálnom okamihu. Napríklad ak máš práve nepokoj v hlave a ja sa mihocem, prosím Ťa aby si sa vynasnažil stíšiť svoju myseľ či vnútorný nepokoj. Máš na to, stačí iba chcieť.


Praskot počas horenia: práve sme dali „na bendžo“ neposlušným beťárom, čo bránia Láske. Neboj sa, nepoužili sme hrubú silu, len sme ich poučili a s požehnaním odviedli každého do ich svetov, ktoré im prislúchajú. Plameň praská aj vtedy, keď sa snažíš tvrdohlavo a svojvoľne zasahovať do plameňa alebo vosku počas horenia sviečky a pritom je to zbytočné, alebo keď hrešíš v našej blízkosti či si inak nervózny. Neboj sa, nebijeme ťa. Prečisťovanie negatívnej energie občas spôsobuje menší rámus, čiže hluk.


Sviečka vytiekla: zvládol si dobre záťaž, ktorá bola počas čistenia. Gratulujeme Ti.


Tanec, točenie: Je to náš prejav radosti z Tvojho záujmu pracovať na sebe, z toho, že si nás oslovil a z toho, že sme opäť všetci spolu ako jedna veľká rodina, lebo s nami je celé nebo anjelov a celé nebo anjelov je s Tebou a ty s nimi, snami, my...


Veľkosť plameňa menší ako 1,5 cm viac ako pol hodinu: môžeš ma zhasiť, momentálne pracujeme ale nie je čo spracovávať. Nezľakni sa ak zhasnem sama, jednoducho som prevzala velenie..


Veľkosť plameňa vysoký/menší: hovorí o intenzite našej práce ale aj o schopnosti byť s nami v kontakte, bez ohľadu nato, či si to uvedomuješ alebo nie.


Rozdvojenie knôtu: pracuje viacero svetelných tímov na rôznych témach a bytostiach súčasne.


Sviečka – Bublanie: brániš sa opustiť problém a niekedy sa z duchovnom hádaš kvôli tomu. Nehľadaj vinníka, lebo za všetko sme si zodpovedný sami. Odpusti si, odpusť aj iným nech sa už stalo čokoľvek, lebo všetci konáme tak,  ako sme v tej chvíli najlepšie mohli alebo vedeli.  Je zbytočné plakať nad rozliatym mliekom a plakať nad pádom. Pamätaj! Nie je hanbou do blata padnúť ale v ňom ostať. Hore hlavu. Celé nebo a všetci Tvoji milovaný sú s Tebou.


Dutina (diera v sviečke): liečime tvoje skryté a hlboké rany. Odpusť, občas kvôli tomu vyplavíme na povrch aj ukryté bolesti, či Tvoje tajomstvá, je to pre Tvoje najvyššie dobro.


Forma, obrazce: mám pre Teba správu podľa môjho tvaru či vzorcov vo vosku. Zapni svoju detskú fantáziu alebo požiadaj o radu deti. Oni vo svete rozumu, nemajú také bariéry a takmer vždy vidia aj to, čo oči dospelých nie sú schopný vidieť ani vtedy, keď im to priamo ukážete.


Sviečka praskla: vynaložili sme veľa úsilia na Tvoju záchranu. Nemaj výčitky svedomia kvôli tomu. Je nám cťou pomáhať. Tebe ako aj ostatným, lebo všetko zo všetkým súvisí a dohromady tvoríme jeden celok.


Sviečka sa preliala do druhej: z láskou spolupracuješ s obidvoma energiami, lebo sa snažíš. Môžem ti však aj  povedať, že Ťa prosím, aby si v živote viac spolupracoval súčasne s týmito energiami, teda témami. Tvoj pocit, tvoja intuícia, prvá myšlienka či poznámka niekoho nablízku Ti bude odpoveďou pre Teba.

 

Sviečky si môžete objednať tu:

http://www.duhovybojovnik.sk


TOPlist